Hakkımızda

Murat Turan’ın 1989 yılında parakende mağazacılıkla başlayan daha sonra triko penye imalatıda eklenerek devam ettirdikleri triko penye imalatı bu güne kadar geçen sürede, yenilikçi moda anlayışı ve özgün tarzını ürünlerine yansıtmayı başarabilen ender markalardan biridir.

Tekstil sektöründe yılların getirdiği tecrübe birikimi ile her mevsim uygun triko penye modelleri üreten TUĞRA TRİKO tecrübeli ekibi ve son sistem makine parkuru ile müşterilerimize kendi koleksiyonumuzu ve talep doğrultusunda müşterilerimizden gelen koleksiyonu kaliteli özenli bir şekilde sunmaktadır.

4500 m2 kapalı alana sahip modern fabrikasında 36 adet Shima makinası ile üretimini sürdüren TUĞRA TRİKO kaliteden ödün vermeden büyük bir titizlikle üretilen triko ve penye modellerini iç piyasanın seçkin firmalarına sunmaktadır. TUĞRA TRİKO ; yüksek işçilik kalitesi, modaya ve teknolojiye ayak uyduran duruşu ile tercih edilen ve tanınan bir marka olmayı hedeflemektedir.

Kurumsal çapta geliştirdiği müşteri ilişkileri yönetimiyle birlikte ürün, kalite ve güven üçgenine önem veren TUĞRA TRİKO daima müşteri isteklerini ön planda tutarak canlı yaşamayı seven, dinamik bir kitleye hitap edecek triko ve penye koleksiyonları hazırlayarak tekstil sektöründe başarı ile hizmet vermektedir.

25 yılı aşkın geçmişindeki başarının sırrı TUĞRA TRİKO in nin iş gücünün özverili, bilinçli ve tutku ile üretime katılması;

TUĞRA TRİKO nun küresel pazarlarda güvenilir bir üretim ortağı olarak benimsenmesinin başlıca nedeni ürün ve hizmet kalitesi ile zamanında teslimatın ilke edinilmiş olması ve çalıştığımız tüm firmalar ile karşılıklı güvene dayanmaktadır.

TUĞRA TRİKO tüm çalışanlarının işgücü ile çağdaş teknolojinin en gelişmiş makinaları ile üretim yapılmaktadır.

TUĞRA TRİKO ülkemizin özel erkek giyim markalarına ve firmalarına “özel tasarımlar” için de üretim yapmaktadır.

Faaliyet gösterilen tüm alanlarda, çalışanlarının mutluluğundan alınan güç ile “en iyiyi arayan onlara en iyi kelite ve hizmeti sunan ve müşterilerimiz” için vazgeçilmez olmayı misyon olarak benimsedik.